počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 1
Dnes: 10
Celkem: 79190

O firmě

Firma Mariko s.r.o. byla založena již v roce 1990 jako velkoobchodní sklad textilu s působností na celém území ČR. Následně byla postupně rozšířena o velkoobchodní sklad s nápoji (včetně maloobchodních prodejen textilu a nápoje-ovoce-zelenina) a nákladní tuzemskou a zahraniční autodopravu. Dále firma poskytovala finanční a ekonomické poradenství včetně vedení účetnictví menších a středních firem.
Od roku 2004 se díky odborné specializaci jednatelky Mgr. Majky Kotěšovcové firma zaměřila na poradenskou činnost v oblasti zdravé výživy a alternativní mediciny, následně rozšířené o vyšetřování zdravotního stavu klientů prostřednictvím biorezonančního přístroje Biolaz Oberon, později  modernizovaného přístroje TITANIUM. Součástí komplexního vyšetření je též doporučení a případný prodej přírodních preparátů firmy Starlife, s.r.o., jichž je podnikatelka nezávislým distributorem. 
Po přesídlení firmy do Plzně v roce 2010 byla činnost omezena pouze na poskytování poradenské činnosti v oblasti alternativní mediciny a zdravého životmího stylu, od roku 2012 po absolvování rekvalifikačního kurzu dietologie a výživového poradenství pouze jako fyzická osoba pod názvem Mgr. Marie Kotěšovcová - MARIKO
.